Oferty Pracy

Milanovaclinic - Oferty pracy

W związku z dynamicznym rozwojem naszej kliniki stomatologicznej, poszerzamy grono naszych doświadczonych specjalistów. Cieszymy się, że Milanova ® Clinic zdobywa coraz większą renomę jako miejsce wysokiej jakości usług stomatologicznych. Nasza pasja do doskonałości oraz poszukiwania innowacyjnych rozwiązań sprawia, że jesteśmy dumni z dotychczasowych osiągnięć, ale również wiemy, że to dopiero początek.

Zapraszamy do naszego zespołu!

Dołączając do naszego zespołu, masz szansę nie tylko być częścią wiodącej grupy doświadczonych profesjonalistów, ale również aktywnie uczestniczyć w rozwijaniu naszej kliniki stomatologicznej. Poszukujemy osób pełnych zaangażowania, które podzielają naszą pasję do pomagania pacjentom w osiągnięciu zdrowego i pięknego uśmiechu, przywracając pewność siebie.

Razem tworzymy środowisko, które kładzie nacisk na ciągłą edukację, rozwijanie umiejętności oraz eksplorację nowych obszarów w dziedzinie stomatologii. Twoje doświadczenie i zaangażowanie mogą wpłynąć na nasz wspólny sukces, a my z przyjemnością otwieramy drzwi dla osób, które chcą z nami współtworzyć przyszłość w Milanova® Clinic.

Zapraszamy Cię do przestrzeni, w której Twoje kompetencje i zaangażowanie sa cenione, a atmosfera pracy sprzyja kreatywności i rozwojowi.

Aplikacje CV wraz ze zdjęciem i listem motywacyjnym, prosimy przesyłać na maila: biuro@milanovaclinic.pl

Aktualne oferty pracy

Poszukujemy Asystentek i Asystentów Stomatologicznych – Dołącz do naszego profesjonalnego zespołu!

Jesteśmy nowoczesnym gabinetem stomatologicznym, który prężnie rozwija swoją działalność i poszukuje wykwalifikowanych Asystentek / Asystentów Stomatologicznych. Jeżeli masz doświadczenie w branży stomatologicznej i chcesz pracować w przyjaznym środowisku, zapraszamy do aplikowania! Co nas wyróżnia? Nasz gabinet jest wyposażony w najnowszy sprzęt stomatologiczny, co umożliwia nam świadczenie usług na najwyższym poziomie. Cenimy sobie profesjonalizm, dbałość o pacjentów i stawiamy na rozwój zawodowy naszych pracowników.

Obowiązki:

- Asystowanie lekarzom stomatologom podczas wykonywania różnorodnych zabiegów stomatologicznych, praca „na 4 ręce”
- Przygotowywanie gabinetu i sprzętu przed i po każdym zabiegu.
- Asystowanie w procesie dezynfekcji i sterylizacji narzędzi stomatologicznych.
- Zapewnienie komfortu pacjentom i udzielanie im niezbędnej pomocy podczas wizyt.
- Prowadzenie dokumentacji związanej z przeprowadzanymi zabiegami.
- Utrzymanie porządku i czystości w gabinecie.

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w nowoczesnym gabinecie stomatologicznym.
- Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach branżowych.
- Przyjazne i profesjonalne środowisko pracy.
- Elastyczny grafik, który można dostosować do swoich potrzeb.
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.
- Przyuczenie oraz wdrożenie do pracy w zawodzie asystentki/asystenta stomatologicznego.

Wymagania:

- Wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane kierunki związane ze stomatologią lub medycyną.
- Doświadczenie w pracy jako Asystent Stomatologiczny będzie dodatkowym atutem.
- Znajomość podstawowych procedur stomatologicznych i umiejętność obsługi sprzętu będzie dodatkowym atutem.
- Komunikatywność, cierpliwość i empatia w kontakcie z pacjentami.
- Umiejętność pracy w zespole i gotowość do nauki.
- Umiejętność pracy pod presją czasu.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu i pracować w profesjonalnym i nowoczesnym gabinecie stomatologicznym, to czekamy na Twoje zgłoszenie. Aby aplikować, prosimy o przesłanie swojego CV ze zdjęciem wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail: biuro@milanovaclinic.pl
Klinika jest zlokalizowana we Wrocławiu przy ul. Gazowa 90.
*Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Zaproszamy do pracy dla Lekarzy Stomatologów – Dołącz do naszego nowego i nowoczesnego gabinetu stomatologicznego!

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się gabinetem stomatologicznym, który otwiera swoje drzwi dla pacjentów we Wrocławiu przy ul. Gazowej 90. Poszukujemy wyjątkowych Lekarzy Dentystów, którzy chcą być częścią naszego zespołu i wnieść swoje umiejętności oraz doświadczenie na polu stomatologii. Co nas wyróżnia? Nasz nowoczesny gabinet jest wyposażony w najnowszy sprzęt stomatologiczny, a wśród niego znajduje się pantomograf CBCT NewTom Giano, dodatkowo unity SternWeber oraz mikroskop Carl Zeiss, który umożliwia precyzyjne diagnozowanie i planowanie leczenia. Dzięki temu będziemy w stanie zapewnić naszym pacjentom najwyższą jakość opieki stomatologicznej.
Poszukujemy Lekarzy Dentystów którzy z pasja i empatią potrafią pomóc najmłodszym pacjentom. Szukamy lekarza który z pasją podchodzi do leczenia stomatologicznego dzieci.

Oferujemy:

- Nowoczesne warunki pracy w nowo otwartym gabinecie stomatologicznym.
- Dostęp do zaawansowanego sprzętu stomatologicznego, w tym pantomografu CBCT.
- Elastyczne godziny pracy, które można dostosować do swojego harmonogramu.
- Możliwość rozwijania swoich umiejętności i uczestnictwa w szkoleniach specjalistycznych.
- Przyjazne i profesjonalne środowisko pracy, gdzie liczy się współpraca i dbanie o pacjenta.
- Atrakcyjne wynagrodzenie.

Wymagania:

- Ukończone studia na kierunku stomatologia i posiadanie odpowiednich uprawnień do wykonywania zawodu.
- Doświadczenie w pracy z pacjentami dziecięcymi
- Empatia i umiejętność budowania pozytywnych relacji z małoletnimi pacjentami
- Edukacja pacjentów i ich opiekunów na temat higieny jamy ustnej i profilaktyki
- Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność.
- Pasja do stomatologii i dbałość o jakość świadczonej opieki pacjentom.

Jeśli jesteś Lekarzem Dentystą poszukującym nowych wyzwań i chcesz pracować w nowoczesnym gabinecie stomatologicznym, to zapraszamy do aplikowania. Dołącz do naszego zespołu i razem z nami zapewnij pacjentom piękny i zdrowy uśmiech!
Aby aplikować, prosimy o przesłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail: biuro@milanovaclinic.pl